Notice: Undefined index: dil in /var/www/vhosts/greysail.com.tr/httpdocs/about.php on line 6
GREYSAİL
Discover Your View...
B İ Z K İ M İ Z ?
Biz yaratıcılığa inanan, farklı fikirlere değer veren bir video prodüksiyon firmasıyız. Kaliteli içerikler üretmeyi, kampanyaları hayata geçirmeyi ve güzel filmler yaratmayı seviyoruz.

Nasıl Yapıyoruz?

Tanımların dışına çıkıyoruz…

Tanımlar yaratıcılığı sınırlandırır, sınırlardan kurtularak kendimizi yeniden tanımlıyoruz. Sizin için hazırladığımız tanıtım filmi, firma tanıtım filmi, instagram tanıtım filmi, youtube video, video post, facebook tanıtım filmi, reklam filmi ve sosyal medya filmi yaratıcılığın kapılarını profesyonellikle aralıyoruz…

Sınırları kaldırıyoruz…

Kuralları yıkıyoruz. Çünkü onları çok iyi biliyoruz… İmzamızı attığımız her işte kalıplardan sıyrılmak için hep daha iyiyi hep daha yeniyi arıyoruz. Sosyal medyanın yarattığı sınırsız iletişim biçimlerine en doğru şekilde konumlanıyoruz.

Sıradışı hikâyeler anlatıyoruz…

Sıradan hikâyeleri sıradışı hale getiriyoruz. Firmanızın hikâyesini uzman metin yazarlarımız ve senaristlerimizle dijital dünyanın gereklerine göre anlatıyoruz.

Hayalleri gerçeğe dönüştürüyoruz…

Hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için yaratıcılığımızı kullanıyoruz. Firmanızın hayal ettiğiniz yerde olması için tüm reklam ve tanıtım hizmetlerini farklı bir vizyon ve profesyonel bir ekiple sunuyoruz.

Kimlerle Çalışıyoruz?