Notice: Undefined index: dil in /var/www/vhosts/greysail.com.tr/httpdocs/blogDetail.php on line 7
Greysail - TANITIM FİLMİNİZ CV’NİZDİR
TANITIM FİLMİNİZ CV’NİZDİR

Markanızı, markanızın iş yürütme süreçlerini ve prensiplerini müşterilerinize ve hedeflediğiniz kitleye anlatabilmek için en önemli iletişim aracı tanıtım filmleridir. Tanıtım filmi amacı budur.

Videolar çağımızın en çok tüketilen içerikleri arasındadır. tanıtım filmleriyle markanızı detaylı olarak tanıtabilir, müşterilerinizin ilgisini çekebilir ve kurumsallığınızı yansıtabilirsiniz.

Gerçekleştirdiğiniz panel, fuar, lansman gibi organizasyonlarınızı kısa ve ilgi çekici videolarla anlatabilirsiniz. Etkinliklerinizi videolarla duyurmak rakiplerinizin karşısında marka prestijinizi de olumlu yönde etkileyecektir.

Kurumsal tanıtım filmleri marka prestijinizi olumlu yönde etkiler

Tanıtım filmleri dijital dünyadaki varlığınızı güçlendirir. Hedef kitlenizle yakalamak istediğimiz etkileşimi yaratmanızı ve geliştirmenizi sağlar.

Tanıtım filmleri ile konvansiyonel ve dijital medyada kurumsallığınızı tanıtabilirsiniz. Yani tanıtım filmi amacı etkileşiminizi artırmaktır. Firmanızın hedeflerini, amacını, planlarını kitlelere duyurmak kurumsallığınızın gelişmesi için gerekli. Bu gelişimi sosyal medyada yayınladığınız yaratıcı ve özgün tanıtım filmleri ile yakalayabilirsiniz.

Ajansınız sizin takım arkadaşınızdır

Tanıtım filmleri, sizden gelen bilgiler ve istekler doğrultusunda planlanır. Ajansın kreatif ekibi bir konsept oluşturur. Konsept çerçevesinde yaratıcı bir metin yazılır. Tanıtım filminin senaryosu bu metin çerçevesinde oluşturulur. Tanıtım filmi metni ajansa filmin destekleneceği grafikler ve tipografiler hakkında da yol gösterir. Senaryo sizin de onayınızla prodüksiyon aşamasına taşınır. Tanıtım filmi çekimi bu senaryo ışığında yapılır. Çekimler profesyonel bir ekip ve ekipmanla gerçekleştirilir. Tanıtım filmi çekimi tamamlandıktan sonra post prodüksiyon dediğimiz kurgu aşamasına geçilir. Film için tanıtım filmi müzikleri araştırmasına başlanır. Filmin niteliğine, konseptine ve dinamiğine en uygun müzik belirlenir. Tanıtım filmi kurgusu tamamlandıktan sonra tanıtım filmi renk düzeltme işlemi ve ses ayarı yapılır. Post prodüksiyon aşaması bittikten sonra film size teslim edilir. 

Tanıtım filmi oluşturma sürecinde ve sonrasında firmanızın görüşleri prodüksiyon şirketi ve ajans için oldukça önemli. Çünkü ajansınız sizin en iyi takım arkadaşınızdır.