Notice: Undefined index: dil in /var/www/vhosts/greysail.com.tr/httpdocs/content.php on line 7
Greysail
İ Ç E R İ K A T Ö L Y E S İ

Hedef kitleniz için anlamlı içerik oluşturmak, hedef kitlenizin firmanızla devamlı etkileşim halinde olmalarını sağlamanız için gereken önemli bir şeydir. Biz de yolumuza markanızın temel noktalarını ortaya çıkarıp, bunları kullanıcılar için belirleyici olan deneysel bir hikâye haline getiriyoruz.

Fiziksel ya da dijital ortamda, kullanıcıların ilgisini firmanıza yöneltmek ve mesajınıza dikkat çekmek amacıyla etkileşimli içerik oluşturmaya odaklanıyoruz. Bunun için ise; yaratıcı bir lens sayesinde mükemmel atışınızı yakalıyoruz. Ve yenilikçi hikâye anlatıcılığına dikkat ederek markanızın özünü kullanan ve onu hayata geçiren gelişmiş içerikler geliştiriyoruz.  

DİJİTAL KONSEPT VE İÇERİK ÜRETİMİ

Gerek sosyal medya gerekse diğer dijital alanlarınız için içerik üretimi çalışmalarımızı hazırladığımız konseptler doğrultusunda yapıyoruz.

En Etkili Konsepti Üretiyoruz…

Sizinle yaptığımız bilgi alışverişinin ardından markanızı incelemeye alıyoruz. Kurumsal renklerinizi, fontunuzu, tarzınızı, müşteri portföyünüzü, sektörünüzü ve rakiplerinizi detaylı olarak gözden geçiriyoruz. En doğru konsepti üretebilmek adına derin bir ar-ge çalışması yapıyoruz.

Ortaya çıkacak olan videonun amacı doğrultusunda belirlediğimiz grafikleri, tipografileri, müzikleri ve görselleri bir araya getirerek size farklı ve etkili bir konsept hazırlıyoruz.

En Doğru İçeriği Oluşturuyoruz…

Konsept üretim aşaması tamamlandıktan sonra sosyal medya içerik üretim süreci başlıyor. Kullanılacak teknikten, yayınlanacak dijital platformun özelliklerine kadar her adımı planlıyoruz.

Image Title
Image Title

SOSYAL MEDYA İÇERİK ÜRETİMİ

Video boyutlarını, süreyi, yazı boyutlarını bu platformlara ve sosyal medya içeriklerimize göre tasarlıyoruz. Facebook, instagram, twitter, linkedin, youtube gibi sosyal medya alanlarının yanı sıra web siteniz gibi dijital mecralar için özel boyutlarda çalışmalar yapıyoruz. Ayrıca kullanım alanına göre; tv, sinema, digiboard ve açık hava reklamcılığı gibi alanların ekran boyutlarına özel kalitede videolar hazırlıyoruz.

Markanızı farklı birçok platforma taşıyoruz.

Facebook İçin İçerik Üretimi

Dünyada 2.1 milyar kişi facebook kullanıyor. Kullanıcıların % 67 si otuz yaş üstü bireyler. Firma olarak Facebook için içerik üretimi stratejimizi kullanıcı istatistiklerini esas alarak belirliyoruz.

Facebook video süre sınırı konusunda diğer sosyal medya platformlarına göre daha cömert. 20 dakikaya kadar video yüklemesine olanak sağlıyor. Bu da bizlere daha özgür bir konsept için fırsat sunuyor.

Facebook için ürettiğimiz konseptlerde grafikler ve tipografiler kullanıyoruz. Videolarımızda olabildiğince duyu organına hitap etmeyi hedefliyoruz. Yazı karakteri boyutlarını anlaşılır olması mobil cihazları baz alıyoruz.

Instagram İçin İçerik Üretimi

Sosyal medya platformlarının mobil kullanımında yıldız instagram… 800 milyon kullanıcının %80’inden fazlası instagram hesabını mobilden yönetiyor. Instagramı mobil cihazlarımızda yatay kullanamıyoruz. Bu özellik bize video içinde tamamlayıcı unsur olan tipografilerin boyutuna dikkat etmemizi söylüyor. Özellikle instagram tanıtım filmlerini bir dakikaya indirmek bir prodüksiyon firması olarak en yetkin olduğumuz alan.

Facebook’a göre instagram kullanıcıları daha genç ve dinamik. Kullanıcıların % 68’i otuz yaş altı bireylerden oluşuyor. Yani 1 dakika içinde hem kendimi anlatmalıyız hem de en geniş kitleye hitap etmeliyiz.

Twitter İçin İçerik Üretimi

Twitter’ın 330 milyon kullanıcısı var. Ve twitterın daha lokal bir kullanıcı kitlesi var. Kullanıcılar twitterı haber alma ve gündemi takip etme amaçlı kullanıyor.

Twitter video süre sınırı 2 dakika 20 saniye. Bize konsept açısından büyük bir manevra alanı sağlıyor. Vermek istediğimiz tüm doneleri verebiliyoruz.

Twitter videoları için yazı boyutlarını belirlerken yine mobili esas alıyoruz.

Linkedin İçin İçerik Üretimi

İş dünyasının vazgeçilmez mecrası linkedin. Linkedin iş dünyasının trendlerini takip etmenin duyuruları yapmanın adresi.

Linkedin de görsel olarak paylaşılan postlar % 98 daha fazla etkileşim yaratıyor. Konsept üretiminde ise 10 dakikalık video postlar yayınlayabileceğiniz harika bir mecra. Bizde konseptimizi bu sürelere göre belirliyoruz.

Linkedinin belirli kullanıcı kitlesi kariyerini yükselişe geçiren 30-49 yaş aralığı. Hazırlayacağımız video postların niteliğini bu kitleye hitap etmesi için seçiyoruz.

Youtube İçin İçerik Üretimi

Youtube TV kanallarının yeni rakibi… Youtube video süreleri bakımından büyük bir konfor sağlıyor. Youtube videoları her yaştan kitleye hitap ediyor. Bilgisayarda ve mobilde yatay kullanılabiliyor. Tüm bu özellikler sebebiyle uzun içeriklere ve tipografilere oldukça müsait. Bizde youtube içeriklerimizi bu özelliklere dayanarak oluşturuyoruz.

 Markanızı farklı birçok platforma taşıyoruz.

Image Title
Image Title

WEB İÇİN İÇERİK ÜRETİMİ

Firmanızın dijital dünyadaki ofisi olan web sayfalarınız için profesyonel veriler ışığında içerik üretimi yapıyoruz. Sanal âlemdeki vitrininizi potansiyel müşterileriniz için daha cazip hale getiriyoruz.

Web İçin Video İçerik Üretimi

Instagram, twitter benzeri sosyal mecralardaki gibi bir süre sınırı olmayan web sayfalarınız için işinizi doğru ifade edebileceğiniz videolar hazırlıyoruz. Web sayfanız için prestij ve bilinirlik sağlayacak blog videolarından eğitim videolarına, firma genel tanıtım videolarından ürün kullanım videolarına kadar daha birçok video marketing çalışması yapıyoruz.

Web İçin Metin Çalışması

Deneyimli metin yazarlarından oluşan kadromuz ile web sayfanız için Google Adwords reklamlarınıza uygun metinler oluşturuyoruz. Doğru anahtar kelimeleri doğru cümleler ile bir araya getirerek web sayfanıza her anlamda doyurucu bir içerik kazandırıyoruz.

Web İçin Profesyonel Fotoğraf Çekimi

Web sayfalarının en ve ilk dikkat çeken özellikleri görseller... Biz de bu doğrultuda profesyonel ve sektör bazlı çalışan fotoğrafçılarla çekim yapıyoruz. Yemek, endüstriyel, ürün, model ve hava çekimlerimiz bunlardan sadece bir kaçı...

Image Title
Image Title