Notice: Undefined index: dil in /var/www/vhosts/greysail.com.tr/httpdocs/services.php on line 7
Greysail
N E İ Ş Y A P I Y O R U Z ?

Sosyal Medya Filmleri

Marka bilinirliğinizi artırmanın en etkili yöntemlerinden biri sosyal medyada bilinirliğinizi artırmaktır. Firma olarak vermiş olduğumuz tüm hizmetleri sosyal medya alışkanlıklarını ve yasalarını göz önünde bulundurarak oluşturuyoruz.Sosyal medya filmlerimizde izleyiciyi yakalamak için ilk beş saniyeyi baz alıyoruz. Mobil artık hayatımızda bilgisayarlardan daha çok yer kaplıyor. Grafikler ve yazı karakterleriyle uygulamalarımızı mobil ekranları düşünerek en anlaşılır haliyle sizlere sunuyoruz. Hazırladığımız video postlar, sosyal medya tanıtımlarında oldukça başarılı bir ivme yakalıyor.

Belgesel

Belgelere ve doğru bilgilere dayalı konuları estetik şekillerde aktardığımız belgeseller çekiyoruz.

Bir konu başlığını anlaşılır ve ilgi çekici bir yolla seyirciye aktarıyoruz. İçeriklerimizi kolay anlaşılabilir, akıcı ve ilgi çekici bir dille oluşturuyoruz.

Belgesellerimizi kaliteli görüntüler, drone çekimleri, röportajlar ve etkili bir seslendirme ile zenginleştiriyoruz. Böylece psikolojik olarak etkili bir anlatım sergilemiş oluyoruz.

Reklam Filmi

Reklam filmleri markanızın güven algısını artıran en efektif tanıtım metodudur. Bizde firmanızın talep ve beklentilerine göre dikkat çekici, akılda kalıcı ve yaratıcı reklam filmi senaryoları yazıyoruz.

Hedeflediğiniz başarıyı reklam stratejilerimiz ve özgün içerikli videolarımızla yakalamanıza destek oluyoruz. Ve reklam çekimlerini profesyonel olarak gerçekleştiriyoruz.

Kurumsal Tanıtım Filmi

Firmanızın kurumsallığını anlatmanın en etkili yollarından biri firma tanıtım filmleridir. Sergilediğiniz işleri, firmanızın stratejisini, sahip olduğunuz çalışma sahanızı, profesyonelliğinizi ve vermek istediğiniz mesajı en etkili şekilde verebilirsiniz. Tanıtım filmi çekimilerini profesyonel bir ekiple gerçekleştiriyoruz. Tanıtım filminizi grafikler, etkili drone çekimleri, kurumsal fontunuz, tipografiler, lisanslı tanıtım filmi müzikleri ve dış ses ile destekliyoruz. Video boyutunu ve süresini sergileyeceğiniz platformlara belirliyoruz.

Image Title

Sosyal Medya Belgeseli

Sosyal medyanın süre sınırlamaları firmaları yeni konseptler üretmeye teşvik etti. Firma olarak bizde en kısa sürede en çok bilgiyi vermek için bir format geliştirdik: Sosyal Medya Belgeselleri…
Profesyonel bir belgeseli ‘’bir dakikaya’’ sığdırıyoruz.
Bir belgeselde yer alması gereken tüm bilgilere grafikler, tipografiler, dış ses ile destekleyerek yer veriyoruz.

Konsept Filmler

Firmanızın vermek istediği mesaja uygun, konseptini bizzat oluşturduğumuz filmler yapıyoruz. Konsept film çalışmalarımızı tüm sosyal medya mecraları ve dijital platformlar için özelleştiriyoruz. Amacınıza yönelik stratejiler geliştiriyoruz. Filmde kurumsal renklerinizi, fontunuzu, tarzınızı göz önünde bulundurarak grafikler, tipografiler, müzikler ve görseller kullanıyoruz. 

Kamu Spotu

Firmaların ihtiyaçları ve toplumun yararına yönelik, hemen her konuda bilgilendirici videolar hazırlıyoruz. Videoları spotlar ve grafiklerle destekliyoruz. 

İkon Destekli Videolar

Yoğun bilgilerden oluşan rapor ve belgeleri en kısa süre en verimli şekilde anlatabilmek için ikon destekli video içerikleri oluşturuyoruz. 

Firmaların henüz hayata geçmemiş veya görsellerle desteklenemeyecek projelerini ikonlar ve grafiklerle anlatıyoruz.

Image Title

Eğitim Videoları

Firmalar için en doğru bilginin akıcı, pratik ve akılda kalıcı şekilde işlendiği videolar çekiyoruz. Talebiniz doğrultusunda video içeriklerini bizzat biz oluşturuyoruz.

 Eğitim videolarınızla marka değerinizi ve potansiyel müşterileriniz ile etkileşiminizi yükseltmenizi istiyoruz.

Prestij Filmleri

Firmaların köklü geçmişine ve firma büyüklüğüne vurgu yaptığımız prestij filmleri çekiyoruz. Özel günlerde firma duruşunuzu en görkemli haliyle anlatıyoruz. Prestij filmlerimizin senaryolarını özel konseptlerde hazırlıyoruz.

TV Programı

Uzman prodüksiyon ekibimiz ile stüdyo ortamında ya da mobil olarak kaliteli ve sürdürülebilir TV programları çekiyoruz. Firmanın iletişim stratejisi doğrultusunda Youtube ve diğer sosyal medya platformları için de program içeriği üretiyoruz.  

2D Animasyon Filmi

Firmanızın markalaşma hikâyesini veya henüz hayat geçmeyen projelerinizi 2D animasyonlar ile anlatıyoruz.

2D animasyonlar hem dijital platformda hem de sosyal medyada oldukça dikkat çeken videolar. 2D Animasyon videoları sayesinde hedeflenen kitleye daha rahat ulaşabilirsiniz.

Image Title

Hareketli Fotoğraflar

Sosyal medya profilleriniz için farklı tekniklerle ve konseptlerde video postlar hazırlıyoruz. Hazırladığımız viral videolarla takipçilerinizle etkileşim kurmanızı ve marka bilinirliğinizi artırmayı hedefliyoruz.

Profesyonel & Kurumsal Fotoğraflar

Fotoğraf prodüksiyon, markaların görsel tanıtımı açısından en önemli ögelerden biridir. Profesyonel ve sektörel bazlı uzman ekibimiz firmanızın ihtiyacı olan ürün çekimi, yemek, stilllife, endüstriyel, model ve havadan çekimler gibi çekimleri başarıyla gerçekleştiriyor. Stilllife çekimler, ürün çekimi, kurumsal fotoğraf çekimi ekibimiz tarafından stüdyo ortamında profesyonel ekipmanlarla gerçekleştiriliyor. Ve tüm süreç özenle takip ediliyor.

Grafik Tasarım

Logonuz firmanızın gülümseyen yüzüdür. Logonuzun doğru çizgilerle doğması önemli. Çünkü kurumsal geleceğinizi logonuz belirler. Müşterileriniz üzerinde yaratacağınız algının, hedeflerinizin, stratejilerinizin ilk adımı logonuzdur. 

Logonuzu en doğru şekilde oluşturuyoruz. Logonuzu oluştururken ilham aldığımız hikayeyle logo hikayenizi oluşturuyoruz. Sonrasında kurumsal kimliğinizi, kataloğunuzu, tasarımlarınızı ve ihtiyacınız olan her doneyi ince ince tasarlıyoruz...
 

Uluslararası Prodüksiyon Hizmeti

Belgesel, seyahat, yemek, kültür, röportaj (vb.) Videolarınız için ihtiyacınız olan videoları Türkiye'den çekiyoruz.

Bu video çekimlerini belirttiğiniz teknik özelliklere göre yapıyoruz.

Image Title

Google İtibar Yönetimi

Dijitalin hayatımızda edindiği yer ile beraber internet dünyasında markalarla alakalı aramalar ve sanal ortamdaki marka algısı hızla büyümeye başladı. Dijital itibarı korumak ve bu konuda çalışma yapmak artık hem bireysel hem kurumsal markalar için zorunluluk haline geldi diyebiliriz.

Biz de internette markanız ile ilgili üretilmiş tüm içerikleri veya tüm değinmeyi özel araçlarımızla analiz ediyor, inceliyor ve yönetimi yapılmayan alanları tespit ediyoruz. Bu değerlendirmeler sonucunda bir aksiyon planı çıkartıyor itibar yönetiminin sürekliliğini sağlıyoruz. Firmalarımıza bu doğrultuda verdiğimiz eğitimlerle itibar yönetimini firma & ajans işbirliği ile destekliyoruz. Markanızla ilgili spam içeren yorum ya da içeriklerin silinmesi adına gerekli işlemleri gerçekleştiriyor, markanızın adının geçtiği olumlu yorumlara geri bildirim yapıyoruz. İtibarınızı iyileştirmek adına kullanıcılara markanız hakkında doğru bilgi sunan içerikler üretiyoruz. Bu içeriklerin online itibarınızı güçlendirecek ve daha fazla müşteriye ulaşmanızı sağlayacak mecralarda yayınlanması adına süreci oldukça titiz bir hassasiyetle yönetiyoruz.

Kurum İçi İletişim Videoları

Büyük işletmelerin farklı birimleri arasındaki iletişimi sağlamak, çalışan motivasyonunu arttırmak ve şirketle alakalı güncellemeleri duyurmak amacıyla farklı formatlarda kurum içi videolar üretiyoruz.

 

Oryantasyon Videoları: Şirkette işe yeni başlayanlara şirket kültürünün, iş süreçlerinin, tanımlarının ve departman yapılarının anlatıldığı kurumsal kurum içi oryantasyon videoları oluşturuyoruz.

 

Onboarding Videoları: Çalışanların şirket içerisindeki sosyalleşmelerini hızlandırmak, uyum sağlamalarını kolaylaştırmak ve kurum kültürüne daha kolay uyum sağlamalarını hızlandırmak için onboarding videolar üretiyoruz.

 

Başarı Hikâyesi Videoları: Şirket çalışanlarının ya da şirket birimlerinin önemli proje süreçlerindeki başarılı performanslarını anlatan, şirket içerisinde motivasyonu arttıracak video çalışmaları yapıyoruz.

 

Kutlama Videoları: Şirket çalışanlarının live action gibi farklı prodüksiyon  teknikleri kullanarak, görüntüye alındığı kutlama videoları oluşturuyoruz.

 

Kişiye Özel Videolar: Şirket içerisinde kilit rol üstlenen, şirkette önemli görevleri başarmış kişilerin başarı öykülerinin diğer çalışanlara anlatıldığı kişiye özel olarak hazırlanan videolar çekiyoruz.

 

Şirket İçi Eğitim Videoları: Şirketin iş süreçlerindeki teknik detaylarının, teknik bilgi birikiminin departmanlar ya da kişiler arası aktarımını sağlayan videolar üretiyoruz.

 

Process Videoları: Uzun vadeli projelerin tamamlama aşamasına gelene kadar hangi döngülerden geçtiğinin görselleştirilmesini hedefleyen süreç videoları ile işi tamamlama sürecindeki döngünün anlatılmasını kolaylaştırıyoruz.

 

Kurum İçi Röportaj Videoları: Teknik bilgi paylaşımı, iş ya da departman tanıtımı gibi pek çok kurum içi röportaj videoları çekiyoruz. Böylece sizin için şirket içi iletişim döngünüzü ve kurum kültürü anlatımınızı kolaylaştırıyoruz.

Bizi Takip Edin